Aktualizacja harmonogramu eliminacji VI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej i prośba do uczestników o przygotowanie autoprezentacji

Szanowni Państwo,

na prośbę kilkorga uczestników spoza Krakowa musieliśmy w niewielkim stopniu zmodyfikować harmonogram eliminacji VI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Godziny podane w harmonogramie są orientacyjne, prosimy o rejestrowanie się pół godziny przed planowanym występem. Zespoły posiadające instrumenty/sprzęt prosimy o przyjście na 8.30 w celu przygotowania wszystkiego do występu. Przypominamy, że organizatorzy nie zapewniają wzmacniaczy oraz kabli do wzmacniaczy, należy przywieźć je ze sobą.

Przypominamy, że podczas eliminacji każdy uczestnik będzie śpiewał tylko jedną piosenkę. Prosimy, aby w dniu eliminacji mieć ze sobą podkład w formacie mp3 również na pendrive’ie. Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą ważną legitymację szkolną. 

Wyniki eliminacji zostaną zamieszczone na stronie internetowej XXI LO w Krakowie w dniu 6 marca 2020 r. po godzinie 20.00.

Uczestników konkursu prosimy o przygotowanie krótkiej noty biograficznej w formie tekstowej (autoprezentacja 3-5 zdań), w której przedstawcie:

1. swoją osobę/zespół,

2. historię wokalnej kariery,

3. powody dla których śpiewacie,

4. wszystko co odróżnia Was od innych śpiewających.

Prosimy o dostarczenie tekstów drogą elektroniczną na adres 21lofestiwalpiosenki@wp.pl najpóźniej do 4 marca 2020 r. lub o złożenie tekstów w formie papierowej w dniu eliminacji, przy stanowisku rejestracji. W tytule należy wpisać: „Nota biograficzna – imię i nazwisko uczestnika”. Organizatorzy zastrzegą, że informacje w nocie biograficznej nie będą miały żadnego wpływu na ocenę w konkursie, będą służyć jedynie jako baza do przedstawienia artysty/artystów podczas finału w C.H Serenada Kraków. 

Wszelkie pytania oraz wątpliwości prosimy kierować na adres 21lofestiwalpiosenki@wp.pl. W e-mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwę szkoły, którą reprezentuje oraz podanie numeru kontaktowego nauczyciela zgłaszającego.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Z poważaniem

Organizatorzy