Warsztaty nt. planowania kariery zawodowej

W poniedziałek 11 maja klasy 2 Chi oraz 3 Fi wzięły udział w warsztatach „Jak zarobić na swoim wykształceniu humanistycznym?”, odbywających się na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie. Podczas dwugodzinnego panelu nasi uczniowie mieli okazję do przemyślenia swoich planów dotyczących egzaminów maturalnych, studiów wyższych i późniejszej pracy zawodowej.